logo
STOLÁRSTVO KOŠICE

Služby

Zariadime vám celý byt, dom, kanceláriu, predajňu či reštauráciu.
S nami ušetríte čas, ktorý by ste vynaložili na hľadanie ďalších a ďalších dodávateľov. Zavolajte nám!

Firma CEDER so sídlom v Košiciach vám ponúka výrobu štandardného i atypického nábytku podľa vašich prianí z drevotriesky, dyhovaných materiálov či masívu. Dlhoročné skúsenosti našich pracovníkov a aplikácia nových trendov v odbore sú zárukou kvalitného remeselného spracovania a celkového vzhľadu našich výrobkov.

Kuchynské linky podľa Vašich predstáv
Špecializujeme sa na výrobu kuchynských liniek. Každý nami vyrobený kus je originál, zodpovedajúci konkrétnym požiadavkám klienta. Návrh kuchyne robíme spoločne s klientom alebo ho zákazník nechá na nás, prípadne má konkrétny návrh, ktorý chce zrealizovať, hotový.

Okrem nábytku zariadime kuchyňu kompletným programom elektrospotrebičov, drezov, batérií, drvičiek odpadu, svetiel a iných doplnkov. Ako bonus ponúkame návštevu našej výroby, kde sa môžete pozrieť ako sa vaša kuchyňa vyrába.

Nábytok pre bytové a nebytové interiéry
Značnú časť našej produkcie tvorí nábytok pre bytové i nebytové interiéry. Vyrábame šatníky, obývačkové zostavy, študentské a detské izby, predsiene, postele a spálne, kúpeľňový nábytok a iné. Z nebytových priestorov sú to reštaurácie, predajne, zdravotnícke zariadenia, kancelárie, školské zariadenia, sakrálne priestory a iné.

Taktiež ponúkame interiérové a exteriérové obložkové i rámové dvere. V ponuke máme aj brány, schody(samonosné aj stupnicové a iné). j brány, schody(samonosné aj stupnicové a iné).

Všetky naše výrobky sú ošetrené kvalitnými značkovými lakmi a moridlami. Masív odoberáme od osvedčených dodávateľov.

KONTAKT

Stolárstvo Céder
Haniska časť Grajciar 23
044 57 Košice okolie


tel.: 0905 346 430
vsceder@gmail.com
www.stolarstvo-kosice.sk

back webdesign | webex media